Карта сайту

Відбувся інвестиційний форум «Kharkiv: Restart»

20.09.2023

19 вересня в Києві відбувся інвестиційний форум «Kharkiv: Restart», присвячений напрацюванню шляхів сталого відновлення та розвитку Харкова.

У заході взяли участь політики, урядовці, представники місцевих органів влади та бізнес-структур.

Проєкти розвитку міста Харкова були презентовані на 4 панелі Форуму «Інвестиції в Харків: Виклики та можливості» представниками бізнесу та промислових підприємств. Серед них: виконавчий директор ПАТ «Завод Південкабель» Володимир Золотарьов, заступник голови правління з інформаційних технологій АТ «ФЕД» Сергій Соколов та президент Асоціації «Національна асоціація промислового хлібопекарства» Володимир Мисик.

У рамках панелі відбулась дискусія, в якій взяли участь: генеральний директор ТОВ «Тубний завод» Леонід Фільштінський, голова наглядової ради корпорації «Авантаж» Анатолій Денисенко, генеральний директор ТОВ «ХАДО-ХОЛДИНГ» Володимир Зозуля та виконавчий директор мережі супермаркетів «КЛАСС» Сергій Макєєв. Учасники панельної дискусії запевнили, що і надалі працюватимуть над розробкою та реалізацією проєктів, направлених на розвиток промислового, наукового та культурного потенціалу міста.