Карта сайту

Грантовий проєкт для розвитку жіночого бізнесу в сільській місцевості!

25.08.2022

Сьогодні в Україні багато жінок потерпають від російської агресії: вимушені покинути домівки, втратили бізнес та доходи або працюють під обстрілами. Для них стартує річний проєкт «БЕЗПЕЧНЕ ЕКОНОМІЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ЖІНОК – БЕЗПЕКА ТА МИР ДЛЯ ВСІХ».

Ініціативну втілює Бізнес Мережа Cільських Жінок України.

Проєкт реалізується в рамках роботи Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй Women's Peace & Humanitarian Fund та агенції ООН Жінки UNWOMEN & UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні.

Категорії учасників:

 • Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували агробізнес.
 • Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або запо чаткували бізнес з виробництва продуктів харчування.
 • Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес у сільській території, який не пов’язаний сільським господарством та виробництвом продуктів харчування.
 • Жінки, які є переміщеними особами з сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес.
 • Жінки, які є переміщеними особами та які надають робочі місця місцевому населенню з сільських територій.
 • Жінки власниці агробізнесу, які НЕ є переміщеними особами, чий бізнес зазнав негативного впливу через російську агресію.
 • Жінки власниці бізнесу з виробництва продуктів харчування, які НЕ є переміщеними особами, чий бізнес зазнав негативного впливу через російську агресію.
 • Жінки власниці бізнесу, які НЕ є переміщеними особами та які надають робочі місця.

Учасники отримають:

 1. Тривалу консультаційну підтримку. 50 жіночих бізнесів одержать супровід юриста, бухгалтера, економіста, спеціалістів з сертифікації, маркетингу, реклами.
 2. 20 грантів на суму до 30000 гривень на закупівлю обладнання чи чогось іншого. Що то має бути – вирішуєте ви.
 3. Новий корисний досвід під час стаді-турів, а також знайомство з новими колежанками, які мають подібні задачі в житті.
 4. Багато корисних інсайтів та підтримку від бізнес-тренерів під час онлайн-заходів.

Заповнюйте форму для реєстрації в проєкті: http://surl.li/coqbd