Карта сайту

Представників бізнесу запрошують долучитись до розробки секторальних планів розвитку економіки України!

26.07.2023

Міністерство економіки України у співпраці з KSE Institute формує експертні робочі групи з розробки секторальних планів розвитку економіки України.

Основною метою ініціативи є залучення бізнесу до розробки пропозицій щодо галузевого розвитку економіки України, які будуть враховані при розробці стратегій від профільних міністерств.

Учасники груп отримають можливість представити свої пропозиції щодо комплексу необхідних реформ, інвестиційні проєкти та розрахунки необхідного фінансування.

Перший етап проєкту триватиме до кінця жовтня 2023 року. На цьому етапі в групах будуть сформовані пропозиції для Плану України, необхідного для реалізації програми фінансової допомоги Ukraine Facility від Європейської Комісії.

Програма розрахована на 50 млрд євро, які Україна отримає впродовж 2024-2027 років.

Кошти будуть спрямовані в державний та приватний сектори економіки, для фінансування бюджетних витрат та реалізації стратегічних проектів.

Надалі групи працюватимуть над пропозиціями для секторальних стратегій розвитку на 10 років.

Всього передбачено створення понад 10 робочих груп щодо розвитку відповідних секторів економіки. На першому етапі розпочнуть роботу 5 груп за напрямами:

  • Енергетика.
  • Агропромисловий комплекс.
  • Транспорт та логістика.
  • IT та комунікації.
  • Промисловість (машинобудування, критичні матеріали).

Представники бізнесу можуть долучитися до роботи у групах, заповнивши спеціальну форму за посиланням: https://forms.gle/NpqZ5s9MBus8u4mF6

У разі виникнення додаткових питань, необхідно звертатися на електрону пошту:

Recovery.Ukraine.MEU@gmail.com