Карта сайту

Підприємці з Харкова можуть взяти участь у новій освітньо-грантовій програми «Міцність»!

28.08.2023

Міністерство цифрової інформації оголосило про запуск нової освітньо-грантової програми «Міцність».

Програма передбачає надання підтримки постраждалому від повномасштабної війни бізнесу з Харківської, Дніпропетровської та Одеської областей, для повернення до регіонів, відновлення та розвитку своєї діяльності.

У межах програми «Міцність» планується проведення комплексу освітніх і психологічних офлайн-заходів у центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі та Кривому Розі, а також в онлайн-форматі від центру підтримки підприємців у Харкові.

Учасники здобудуть знання щодо: планування бізнесу, маркетингу, міжнародної торгівлі, бухгалтерського та фінансового менеджменту, електронної комерції, розвитку інноваційних технологій та психологічної стійкості.

За результатами проходження програми буде обрано 20 найкращіх підприємців, кожен з яких отримає фінансову допомогу в $3000 для покриття витрат на закупівлю нового обладнання, ремонт приміщення, запасів сировини та інших необхідних витрат для розвитку бізнесу.

Дедлайн подачі заявок: 8 вересня 2023 року.

Більш детальна інформація про умови участі та реєстрації за посиланням: https://business.diia.gov.ua/.../zapuskaemo-osvitno...

Ініціатива реалізується мережею центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», а також проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».