Карта сайту

Безпечні регіони активно приймають до себе підприємства з тих областей, де сьогодні тривають бойові дії.

29.04.2022

Безпечні регіони активно приймають до себе підприємства з тих областей, де сьогодні тривають бойові дії. 

Наразі в рамках програми релокації Міністерством економіки опрацьовано більше тисячі заявок на розміщення потужностей бізнесу. Найчастіше прихисток дають Закарпатська, Львівська та Чернівецька області, також активно, але трохи рідше бізнес переміщується до Тернопільської та Івано-Франківської областей. 

Місцева влада активно задіяна в пошуку майданчиків для підприємств, розселенні працівників, налагодженні логістики.

А для того, аби усі учасники процесу релокації могли вільно контактувати один з одним, запущена платформа цифрової взаємодії. Вона доступна за посиланням https://auction.e-tender.ua/#/register

Більше 400 підприємств вже переїхали, а 216 з них вже відновили свою роботу. Тобто вони зберегли свої потужності, перевезли трудові колективи, налагодили діяльність на новому місці розташування. 

Ще для близько 500 підприємств вже підібрані майданчики, зараз вони знаходяться на різних стадіях транспортування “Укрзалізницею”, “Укрпоштою”, або власними ресурсами (з компенсацією).

Програма релокації створює точки росту для української економіки і захищає промисловий потенціал держави. Після завершення бойових дій одним із пріоритетних завдань Уряду буде повернення релокованих підприємств до своїх рідних регіонів, де вони відіграватимуть важливу роль у відродженні економічної активності.