Карта сайту

Представників бізнес-структур запрошують на семінар «Фінанси та облік в управлінських рішеннях»!

31.01.2024

В межах серії заходів в форматі «Харків бізнес-клуб: стійкість та розвиток бізнесу» Харківська торгово-промислова палата планує проведення безкоштовного онлайн-семінару «Фінанси та облік в управлінських рішеннях».

Для кого: власники та СЕО, фіндиректори.

Дата: 06.02.2024

Час: 11:00 – 13:00

Під час заходу учасники дізнаються чому підходи з визначення повної собівартості, прибутковості кожного продукту, точки доставки, філії тощо не дають відповіді на питання «Що принесе більше прибутку?».

Спікер розкаже, яким чином, приймаючи рішення виключно з точки зору економії витрат, компанія може не лише втрачати можливість отримати додатковий прибуток, але й поставити під загрозу поточний.

На практичних кейсах учасники дізнаються про роль фінансів та обліку у прийнятті різних управлінських рішень в компанії.

Крім цього, отримають механіку простих альтернативних підходів до економічної та фінансової оцінки, яка базується на підходах Теорії обмежень (Т, І, ОЕ), які дозволяють менеджменту сфокусуватися на тому, як отримати максимальний прибуток, адже зростання прибутку немає обмежень.

Спікер: Іван Пустовіт, керівник практики трансформації Apple Consulting

Більше про спікера можна дізнатись за посиланням: https://applecons.com.ua/ua/ivanpustovit/

Для участі необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfKGKOCIcj.../viewform...

Цей захід буде проведено в рамках швейцарсько-українського проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.