Карта сайту

З Днем працівників торгівлі і громадського харчування

31.07.2022

31 липня 2022 року в Україні своє професійне свято – День працівників торгівлі – відзначають всі працівники, причетні до галузі торгівлі та ресторанного господарства.

Поточний рік приніс для галузі чимало випробувань. З перших днів військової агресії Російської Федерації проти України, незважаючи на обстріли та вибухи, втрату постачальників, проблеми з логістикою, підприємства торгівлі, аптеки продовжували свою роботу, а значна частина харківських ресторанів перетворилась на волонтерські кухні, які щодня готували тисячі порцій їжі для військових Збройних Сил України, територіальної оборони, лікарів, людей, які жили у підвалах, у метро, для всіх, хто цього потребував.

За п'ять місяців повномасштабної війни об'єкти торгівлі та ресторанного господарства, ринки та аптеки міста зазнали значних пошкоджень та руйнувань.

Попри це заклади торгівлі та ресторанного господарства навчились швидко пристосовуватись до реалій часу та бути максимально корисними для міста.

Ви надаєте гуманітарну допомогу, займаєтесь волонтерством, знаходите нових постачальників, налагоджуєте поставки товарів, відпрацьовуєте нову логістику доставки всього необхідного, враховуючи попит покупців на окремі групи товарів, щоб уникнути дефіциту, налаштовуєте зручний графік роботи для комфорту містян та працівників.

Завдяки Вашій ефективній праці в цей важкий час, галузь торгівлі знову зарекомендувала себе, як одна з найважливіших і найпотрібніших. Стабільна робота закладів торгівлі здійснює величезний вплив на рівень життя харків’ян, їх настрій і загальний мікроклімат в суспільстві.

Дякуючи Вашій роботі, ми маємо змогу придбати продукти харчування, ліки, засоби гігієни, корма для домашніх улюбленців, пальне та найнеобхідніші товари для життя.

Вітаємо всіх працівників сфери торгівлі – від продавців, кухарів, менеджерів до генеральних директорів, керівників супермаркетів, ринків, торговельних комплексів, закладів ресторанного господарства – з Вашим професійним святом!

Бажаємо Вам всім мирного неба, світлих надій, надійних бізнес-партнерів, родинного затишку, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!