Карта сайту

На території Молодіжного парку пройде ярмарок «Літопарк»

16.04.2018

Для організації змістовного літнього дозвілля, для харків’ян та гостей міста з 26 травня поточного року на території Молодіжного парку в м.Харкові, за адресою Пушкінська, 81 планується організувати ярмарок «Літопарк».

Умови проведення ярмарку

Вид ярмарку:

ярмарок «Літопарк»

Строк проведення:

з 26.05.18 по 31.10.18

Режим роботи:

з 10:00 до 22:00 у вихідні та святкові дні

Загальна кількість учасників:

не менше 20 тимчасових споруд

Асортимент товарів:

продовольчі та непродовольчі товари, сувенірна продукція

Умови щодо зовнішнього вигляду:

намети сучасного дизайну або інші тимчасові споруди  з єдиним стилем оформлення

Інші умови:

розпорядник ярмарку зобов’язаний проводити роботу щодо залучення учасників ярмарку; забезпечувати належний санітарний та протипожежний стан території ярмарку та дотримуватись правил продажу продовольчих та непродовольчих товарів; забезпечити вивезення твердих побутових відходів, охорону майна, підключення до електромережі (у разі необхідності), встановлення біотуалетів.

Суб’єкти господарювання, які мають намір виконувати функції розпорядника ярмарку, повинні протягом 3 робочих днів з дня, наступного за днем публікації, звернутися на ім’я міського голови із відповідною заявою у довільній формі.
 
  • У заяві необхідно вказати: повне найменування суб’єкта господарювання (ПІБ керівника юридичної особи або ПІБ фізичної особи-підприємця; місцезнаходження юридичної особи або адреса місця проживання фізичної особи-підприємця; контактна інформація).
  • До заяви додаються наступні документи:
– копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;
– копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) (за наявності) для фізичних осіб – підприємців;
– довідка з повними реквізитами суб’єкта господарювання, підписана керівником (для юридичних осіб);
– інформацію щодо досвіду проведення ярмарків (у разі наявності);
 
  • Крім того, на паперових носіях додаються: 
– схема розміщення тимчасових споруд на ярмарку;
– візуалізація зовнішнього вигляду тимчасових споруд та елементів декору відповідно до тематичної спрямованості ярмарку;
– відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» у довільній формі надати лист-згоду на обробку персональних даних.
 
З метою прискорення обробки даних претендентів у кандидати на розпорядника ярмарку,  скановану копію вищевказаного пакету документів у форматі PDF або JPG можна надіслати на електронну адресу Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку за посиланням dpsr@citynet.kharkov.ua
 
Відповідальність за достовірність відомостей у документах несе заявник.
 
З моменту реєстрації поданої заяви суб’єкт господарювання набуває статус кандидата у розпорядники ярмарку.
 
  • За день до початку роботи ярмарку, розпорядник надає до Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку інформацію щодо кількості тимчасових споруд, кількості учасників та асортименту товарів, що планується для реалізації.
__________________________________________________________________________________________________________________________
Організація ярмарків на території міста здійснюється відповідно до Положення про організацію та проведення ярмарків у м.Харкові, затвердженого рішенням Харківської міської ради від 20.12.2017 р. № 925/17.