Карта сайту

ПАТ «Харківський підшипниковий завод» відзначає 70-річний ювілей

02.11.2017

1 листопада 2017 року в Театрально-концертному центрі (ХАТОБ) відбувся святковий захід присвячений 70-річчю ПАТ «Харківський підшипниковий завод».

У святковому заході взяли участь представники міських та обласних органів влади, промислових підприємств Харкова і України. Як зазначив генеральний директор ПАТ «ХАРП» Володимир Коханов, з огляду на те, який складний період пережила галузь машинобудування в Україні за останні десятиліття, святкувати 70-річний ювілей – це вже успіх підприємства.

Колектив заводу від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса привітала директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

«Історія вашого підприємства багата на події і досягнення, але найголовніше досягнення – це успішна робота вашого колективу, який готовий впоратися з державним завданням будь-якої складності. ХАРП відомий не тільки в Україні, а й за її межами. За всю історію вашого підприємства ви освоїли сучасні технології та виховали плеяду висококваліфікованих фахівців. Ви випускаєте продукцію високої якості, надійність якої перевірена часом. Спасибі вам за працю! Бажаю вам добра, щастя, нових досягнень, нехай ваша праця буде затребувана і високо оплачуєма», – зазначила Вікторія Китайгородська.

Кращим працівникам підприємства директор департаменту вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міськради і Подяки міського голови.

Довідка. Публічне акціонерне товариство «Харківський підшипниковий завод», в минулому ГПЗ-8 – один з найбільших виробників кулькових і циліндричних роликових підшипників країн пострадянського простору. З січня 2000 року входить до Індустріальної групи «УПЕК». Підприємство випускає підшипники для підприємств сільськогосподарського машинобудування, автомобільної промисловості, залізничного транспорту та загальнопромислового призначення. Завод випускає понад 500 типів підшипників зовнішнім діаметром від 30 до 400 мм. На заводі постійно освоюються нові інноваційні продукти, такі як, наприклад, здвоєний циліндричний підшипник «дуплекс», для букс залізничних вагонів, з абсолютно новими експлуатаційними властивостями і гарантованим пробігом до 1 млн. км. За нову розробку підприємство отримало статус «Світової прем'єри» на найбільшій Міжнародній виставці залізничних технологій і інновацій Inno Trans.