Карта сайту

ПРООН запустить освітньо-консалтингову програму зі сталого розвитку для жінок-керівниць малих бізнесів в агропродовольчому секторі

23.02.2022

Програма сприятиме поширенню сталих підходів в українській бізнес-спільноті, розбудові інноваційних бізнес-моделей та гендерній рівності.

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні започатковує інноваційну освітньо-консалтингову програму «TERRA. Курс на сталий розвиток» для жінок-керівниць мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) у агропродовольчому та суміжних секторах. Курс впроваджуватиметься у партнерстві з Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності».

Програма передбачає проведення короткострокового міждисциплінарного дистанційного навчання в рамках проєкту ПРООН «Побудова кращого майбутнього: Відновлення ММСП України після COVID у напрямку посилення стійкості та сталого розвитку», який фінансується та реалізується ПРООН в Україні у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом із розвитку підприємництва та експорту та Дія.Бізнес.

Очікується, що в програмі TERRA візьмуть участь 120 керівниць/власниць ММСП, які займаються вирощуванням, переробкою сільськогосподарської продукції та зайняті у сфері громадського харчування. За результатами конкурсного відбору учасниці будуть поділені на три групи відповідно до досвіду ведення бізнесу та спеціалізації в агропродовольчому секторі:

  • група «Старт» – 1-3 роки досвіду;
  • група «Розширення» – 3-5 років досвіду;
  • група «Лідерство» – понад 5 років досвіду.

Навчання триватиме з березня по травень 2022 року, після чого відбудеться публічний захист проєктів акселерації бізнесу з впровадженням інноваційних сталих бізнес-моделей. Авторки 40 найкращих проєктів, відібраних серед 120 представлених, продовжать роботу над своїми проєктами та отримають індивідуальне консультування від експертів.

Більше дізнатися про навчальну програму TERRA можна на сайті http://www.tera.org.ua або сторінці https://www.facebook.com/course.terra.

Реєстрація учасниць триває до 28 лютого 2022 р.