Карта сайту

Реєстрація шлюбу за 24 години

03.10.2017

У КП «Щасливе місто» з початку року розписали понад 600 пар, з них тільки 130 у вересні. Все більше молодих людей обирають для організації свого весілля послуги експрес-шлюбу в комунальному підприємстві, тому що це дуже зручно, не потрібно сидіти в довгих чергах в РАГСі, можна заздалегідь забронювати будь-яку дату і час. Документи для попередньої перевірки можна відправити на електронну пошту. Оплата квитанцій – в будь-якому банку.

Весільні церемонії проходять в стильному світлому залі, або фахівці можуть приїхати в будь-яке місце за бажанням молодят. Шлюб за добу, зазначають в КП «Щасливе місто» – це не просто можливість документально оформити відносини, це повноцінне урочисте свято, яке продумано до дрібниць і втілене командою кваліфікованих фахівців. Молодій парі не потрібно переживати про весільні аксесуари. На вибір молодих запропонують величезний асортимент весільних келихів, подушок для кілець, рушників та інше.

Урочисту атмосферу створить жива музика, а вже через пару днів ви отримаєте фотографії вашого весілля. Створити сім'ю легко і швидко!

КП «Щасливе Місто» знаходиться і працює за адресою: вул. Сумська, 61 (Центральний Палац одруження, 2-й поверх). Також можна зв'язатися за телефонами: +380966485858, +380503825858, +380633505858, e-mail: happycity.kh@gmail.com.

Довідково: Головним територіальним управлінням юстиції в Харківській області відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502-р «Про введення реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу (зі змінами) та наказу Міністерства юстиції України 22.07.2016 №2247/5 «Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» розглянуті клопотання і визначені суб'єкти господарювання: комунальне підприємство «Щасливе місто». Реалізація пілотного проекту в місті Харкові дозволить максимально наблизити цю адмінпослугу до населення, створивши при цьому максимально зручні умови для реалізації громадянами права на шлюб. Спрощена процедура державної реєстрації шлюбу дозволить оцінити доцільність внесення відповідних змін у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

КП «Щасливе місто» функціонально підпорядкований Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради.