Карта сайту

Співробітникам «Інтеркондиціонера» вручили нагороди міської ради

09.09.2021

Приватне акціонерне товариство «Інтеркондиціонер» відзначає 25-річчя своєї діяльності.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 9 вересня, відвідав підприємство і привітав колектив з цією датою.

Ігор Терехов подякував співробітникам за їхню працю і вручив їм Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та Подяки міського голови.

«25 років – велика історія. Життя не стоїть на місці, ви працюєте і розвиваєтеся, незважаючи на велику конкуренцію, і, як би не було важко, перебуваєте на плаву. Без промислового сектора не було б Харкова. Тому наш вектор – розвиток промислового виробництва. Мені хочеться, щоб Харків був найбільшим центром промисловості. Упевнений, що так і буде. Зі святом!» – зазначив Ігор Терехов.

Довідка. ПрАТ «Інтеркондиціонер» було засновано в 1996 році. 25 років підприємство очолює його засновник Валерій Остапенко. У колективі – 165 співробітників. Підприємство виготовляє вентиляційне обладнання та кондиціонери. Устаткування ПрАТ «Інтеркондиціонер» встановлено в Офісі Президента України, Національному банку України, Південноукраїнській та Хмельницькій АЕС, Каховській ГЕС, ПАТ «Запоріжсталь», у Київському центрі серця, на стадіонах НСК «Олімпійський», «Львів Арена» та інших об'єктах. 

У Харкові обладнання «Інтеркондиціонера» працює в будівлях аеропорту, філармонії, на станціях метро «Перемога» та «Олексіївська», на фармацевтичних підприємствах, стадіоні «Металіст», Сумському ринку, у торгово-розважальних центрах і житлових будинках. Вентиляційне обладнання та кондиціонери харківського підприємства поставляються в Узбекистан, Молдову, Грузію та інші країни.

Джерело: офіційний сайт Харківської міської ради, міського голові, виконавчого комітету