Карта сайту

У Центрі адміністративних послуг додали послуги в сфері державної реєстрації громадських формувань

09.02.2018

У центрах надання адміністративних послуг та Регіональному центрі послуг тепер надають ще 32 нові послуги, які стосуються державної реєстрації громадських формувань. На початку осені Харківська міська рада та Головне територіальне управління юстиції в Харківській області підписали договір про співпрацю. З листопада в центрах надавали дванадцять послуг, що стосуються сфери державної реєстрації громадських об'єднань, тепер їх перелік значно розширили.

З повним переліком можна ознайомитися на сайті Центру надання адміністративних послуг. Там є зразки документів і вказаний розмір адміністративного збору, якщо такий передбачений. Як повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, починаючи з листопада, з 12 видів послуг державної реєстрації громадських об'єднань найбільше звернень було зареєстровано в Регіональному центрі послуг. Найбільш затребувана послуга – державна реєстрація змін до відомостей про громадські об'єднання, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

«Ми продовжуємо нашу роботу з головним територіальним управлінням юстиції в Харківській області і почали прийом документів у всіх центрах по тридцяти двох видів послуг в сфері державної реєстрації громадських формувань», – зазначила Вікторія Китайгородська.

У центри можуть звертатися профспілки, організації роботодавців, творчі спілки, політичні партії. Як повідомила начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяна Єгорова, до цього вони могли подавати документи тільки через управління.

«Це, звичайно, було складно, і створювалися проблеми в плані черг. Тому юстиція разом з містом прийняли таке рішення. Це буде актуально і краще для громадян. В даному випадку центри будуть виступати фронт-офісом, а реєстрацію проводитимуть в управлінні юстиції», – пояснила Тетяна Єгорова.