Карта сайту

У Харкові відкрито Регіональний центр послуг

04.09.2017

1 вересня Президент України Петро Порошенко взяв участь у відкритті Харківського регіонального центру послуг. Це перший в Україні Регіональний центр послуг, де харків'яни і мешканці області зможуть отримувати в одному місці більше 400 послуг соціального та адміністративного характеру.

У відкритті взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, Черезвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йованович, депутати Верховної Ради України.

В основу роботи нового центру покладені доступність, прозорість і оперативність контакту органів влади, громадян та бізнесу. У будівлі колишнього будинку побуту на проспекті Тракторобудівників, 144 на площі майже 6 тис. кв. метрів обладнані понад 300 місць для прийому людей, обробки і видачі документів. Організовано систему електронної черги, в центрі є ігрова зона, банківські та інші сервіси.

«Замість довжелезних черг, коли без хабара не можна отримати ні паспорт, ні довідку, тут вас зустрічають ввічливі, добре навчені фахівці. Не потрібно більше ходити колами, в одному місці – близько 400 послуг, без корупції, з повагою, включаючи отримання біометричного паспорта. Це велика подія для всієї України, і я дякую всім причетним до виконання цього завдання », – сказав Петро Порошенко, виступаючи на відкритті.

Ідея створення Регіонального центру послуг виникла у Харківського міського голови Геннадія Кернеса в 2013 році, в 2016 році почалося фінансування. Всі роботи, зазначив мер міста, провели по запланованим графікам, якісно і швидко:

«Дуже важливо, щоб даний центр був прикладом для інших регіонів України. Я вважаю, що це приклад спільної роботи і Президента, і Кабінету Міністрів, і обласної державної адміністрації та харківської мерії, і жителів, які терпіли всі будівельні роботи і чекали, поки ми тут наведемо порядок. Я задоволений ходом виконання робіт », – зазначив Геннадій Кернес.

Регіональний центр послуг побудований за рік. Фінансування робіт забезпечене бюджетом Харківської міської ради за участю коштів американського уряду за програмою USAID. Центр працює за максимально зручним для відвідувачів графіком: 6 днів на тиждень, вівторок і четвер – до 20:00, без перерви.