Карта сайту

У Харкові будують новий «Прозорий офіс»

03.04.2018

По вулиці Благовіщенській, 25, навпроти Холодногірської адміністрації, будують новий «Прозорий офіс».

Новий центр буде площею 3,5 тисячі квадратних метрів. У ньому працюватимуть 234 співробітника, 70 з них у фронт-зоні. Тобто, це співробітники, які будуть безпосередньо спілкуватися з заявниками та консультувати їх.

Важливо відзначити, що обслуговувати в новому «Прозорому офісі» будуть жителів двох районів – Холодногірського і Новобаварського. За словами голови адміністрації Холодногірського району Максима Мусєєва, в новий «Прозорий офіс» переїдуть співробітники Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту населення та центру надання адміністративних послуг. Також будуть надавати послуги співробітники управління у справах дітей. Прийом відвідувачів буде здійснюватися на першому поверсі, на другому – розташують службові приміщення. Новий «Прозорий офіс» буде істотно відрізнятися зовні від існуючих центрів. Його планують створити за останніми дизайнерськими рішеннями.

«Міським головою Геннадієм Кернесом поставлена ​​задача – здати новий «Прозорий офіс» в літній період 2018 року», – підкреслив Максим Мусєєв.