Карта сайту

В Києві відбувся новий формат проведення конференції – «відкритий простір» (Open Space)

07.06.2018

У період з 3 по 6 червня 2018 року в Києві, конгрес-готель «Пуща», відбулась конференція у форматі відкритого простору «Інновації громад: #адміністративні_послуги, #міжмуніципальне_співробітництво, #сталий_розвиток».

Захід спрямований на розвиток місцевого самоврядування та сприяння встановленню горизонтальних зв’язків. 

Учасники – представники об’єднаних громад з різних регіонів України та громад, що працюють над об’єднанням, представники центральних органів виконавчої влади України, асоціацій органів місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги, експерти, надавачі/провайдери послуг для органів місцевого самоврядування.

У конференції взяла участь директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради Вікторія Китайгородська.

Під час відкритого простору учасники мали можливість обговорити та проаналізувати реформу сектору надання адміністративних послуг та питання децентралізації повноважень, міжмуніципального співробітництва та сталого розвитку громад. Найбільшою цінністю відкритого простору є досвід та енергія людей, що інвестують три дні свого життя в спільну діяльність.

Організатори проекту «Реформа управління на сході України ІІ» німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).