Карта сайту

У Регіональному центрі послуг підприємці можуть отримати електронний цифровий підпис

01.03.2018

У Регіональному центрі послуг можна отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП). Замовити її можуть, як фізичні, так і юридичні особи. ЕЦП – це підпис, отриманий в результаті криптографічного перетворення набору електронних даних, аналог власноручного підпису, який використовується в електронному документообігу і має юридичну силу.

Цифровий підпис надає інформацію про особу, яка підписала документ, а також дозволяє переконатися, що сам документ не був змінений або підроблений після підписання. Завдяки ЕЦП можна вказати реальний час підписання документа, на відміну від дати, зазначеної в самому документі. Разом з тим, ви можете забезпечити конфіденційність інформації, тобто шифрувати документи, отримуючи при цьому захист інформації від несанкціонованого доступу. Також з його використанням спрощується участь в електронних торгах і здача звітності в державні контролюючі органи.

Ознайомитися з тарифами, документами і алгоритмом виготовлення електронного цифрового підпису фізичні особи можуть тут ‒ https://ca.informjust.ua/physical_py, юридичні особи ‒ https://ca.informjust.ua/lawyer_cy.