Карта сайту

Центру надання адміністративних послуг виповнилося 7 років

30.05.2018

Центру надання адміністративних послуг, який знаходиться на Гімназійній набережній, 26 виповнюється 7 років. Його відкрили 30 травня 2011 року і спочатку він називався Єдиний дозвільний центр. При створенні Центру використовували кращі напрацювання з європейського досвіду. Проект був реалізований Харківською міською радою.

Спочатку в Центрі надавалися послуги дозвільного характеру. На даний момент перелік значно розширено – до двохсот видів послуг. За сім років у Центру з'явилося дев'ять територіальних підрозділів, які функціонують в кожному районі міста, а у вересні 2017 року було відкрито унікальний об'єкт – Регіональний центр послуг на проспекті Тракторобудівників, 144. З моменту відкриття Центр відвідало понад 2,6 млн. осіб. Найбільше фіксується звернень з питань оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (в тому числі для виїзду за кордон), реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, вклейки фото в паспорт громадянина України при досягненні 25 і 45 років. Також популярними послугами залишаються: реєстрація бізнесу, нерухомого майна та будівництва.

Варто відзначити, що за 7 років існування Центру – його відвідали десятки різних делегацій з усієї України та зарубіжжя, які приїжджали переймати досвід. Всі послуги в Центрі надаються за принципом «єдиного вікна», швидко, якісно і в комфортних умовах. Для зручності громадян є можливість попередньої реєстрації в черзі, працюють телефони гарячої лінії, адміністратори консультують заявників по скайпу. Також Центр обладнаний усім необхідним для людей з особливими потребами.