Карта сайту

Харків'ян і гостей міста запрошують на Масляну ярмарку

01.02.2018

Ярмарок на Масляну почне свою роботу 10 лютого на площі Свободи. Як завжди, для харків'ян і гостей міста, підприємці представлять свою кращу продукцію. Також відбудеться святкова програма. Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Терехов під час наради, присвяченої майбутньому заходу.

Зокрема, тематикою свята в цьому році стануть 12 місяців року. Кожен район міста буде представлений, як один з дев'яти місяців, а зимові місяці на головній сцені площі представить місто.

«Ми хочемо для харків'ян влаштувати велике і цікаве свято. Кожен район готує тематичну експозицію, і буде готовий до прийняття харків'ян і гостей міста. Цього року рання Масляна, так що дуже рано будемо прощатися з зимою. Я впевнений, що на площі Свободи збереться велика кількість людей, і що всі заходи пройдуть дуже красиво, емоційно і харків'яни отримають масу задоволення», – зазначив Ігор Терехов.

Монтаж майданчиків районів почнеться з 15 лютого. Основні заходи пройдуть 17 лютого, в суботу. На площі встановлять велику сцену. У цей день, з 12.30 до 18.30, виступатимуть райони зі своєю творчою програмою, а також колективи міста. Після святкової програми заплановано спалення опудала Марени, як символу зими. 18 лютого, у неділю, програма на площі Свободи продовжиться. У цей день запланований виступ групи «Місто».

Під час святкових заходів на пл.Свободи громадський порядок в посиленому режимі охоронятимуть загони поліції, також чергуватимуть карета швидкої допомоги і співробітники ГУ ДСНС.