Карта сайту

КП «Підземне місто» проводить реконструкцію виходів зі станцій метро

14.11.2017

КП «Підземне місто», яке функціонально підпорядковане Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, продовжує роботу по реконструкції виходів зі станцій метро. Зокрема, нещодавно було завершено капітальний ремонт останнього, восьмого виходу зі станції метро «Армійська».

«Всі виходи зроблені в єдиній архітектурній концепції, використовувався якісний гранітний камінь в темних тонах. Природно, ми виконали побажання жителів Немишлянська району та облаштували на чотирьох з восьми пішохідних виходах, так звані, естакади. Вони ж призначені для евакуації вантажів, а також для переміщення мам з дитячими колясками. Роботи проводилися в рамках реконструкції «проспекту Героїв Харкова», – розповів заступник директора комунального підприємства «Підземне місто» Олександр Ткач.

Також в рамках реконструкції проспекту Героїв Харкова були реконструйовані виходи зі станцій метро «Турбоатом», «Палац спорту» та «Тракторний завод».

«На станції метро «Тракторний завод» залишилося провести поточний ремонт ще двох виходів, які в плані на наступний рік. Вихід №6 зі станції метро «Палац спорту» відкриємо на наступному тижні, а №5 – в кінці наступного місяця. Також зараз ведеться реконструкція останнього виходу зі станції метро «Університет», яку завершимо в січні наступного року», – повідомив Олександр Ткач.

Щорічно комунальним підприємством реконструюється близько 20 пішохідних виходів зі станцій метро. У 2018 році планується виконати поточний та капітальний ремонт на станціях «Студентська», «Академіка Павлова», трьох виходів зі станції метро «Завод імені Малишева» та інших станціях.

Крім ремонту виходів зі станцій метро, ​​поточні ремонтні роботи проводяться і в самих підземних переходах, де здійснюють свою діяльність підприємці міста. Всього за останні роки в Харкові реконструювали 40 пішохідних виходів зі станцій метро.