Карта сайту

Мінцифра та «Освітня фундація продуктового ІТ» розроблять онлайн-курс про створення та розвиток IT-продуктів для вишів

22.02.2022

21 лютого 2022 року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум із громадською організацією «Product IT Foundation for Education», створеною IT-компанією Genesis та представниками фонду Horizon Capital і Київської школи економіки. 

Мінцифра та Освітня фундація продуктового ІТ домовилися про розробку інтерактивного онлайн-курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» для закладів вищої освіти та розміщення адаптованої версії курсу на платформі Дія.Цифрова освіта.

У партнерстві з Мінцифрою та Міносвіти планується інтегрувати онлайн-курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів» як факультативну дисципліну в п’яти закладах вищої освіти в другому семестрі 2021–2022 навчального року. А в першому семестрі 2022–2023 навчального року планується інтеграція покращеної версії онлайн-курсу.

Крім того, домовилися співпрацювати в таких напрямках:

  • створення мережі партнерств задля розвитку підприємництва в ІТ-індустрії через освітні заходи;
  • підтримка закладів вищої та середньої освіти в наданні якісної підприємницької освіти на основі сучасних ІТ-технологій.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Мінцифра в межах проєкту Дія.Цифрова освіта активно розвиває та популяризує цифрову освіту. Зараз ми реалізовуємо спільний освітній проєкт щодо впровадження якісного рівня ІТ-освіти в навчальних закладах, що базуються на засадах сучасних технологій». 

Голова організації Ілля Бачурін:«Фундація продуктового ІТ підтримує Мінцифру в прагненні забезпечити кожного українця сучасною та технологічною освітою. Разом ми впроваджуємо курс «Створення та розвиток IT-продуктів», який дозволить тисячам як технічних, так і нетехнічних спеціалістів знайти себе та реалізувати свій потенціал у новій реальності».

Керівник освітнього напряму Genesis, співзасновник громадської організації Олексій Ніщик:«Уже понад шість років Genesis створює освітні програми та співпрацює з українськими ЗВО. Ми маємо унікальний досвід запуску продуктів у різних нішах у всьому світі та бачимо свою місію в тому, щоб ділитися цими напрацюваннями. Завдяки спільному курсу з Мінцифрою та Міністерством освіти і науки ми хочемо доповнити навчальні програми та підсилити освіту в ЗВО».

Джерело: сайт Міністерства та Комітету цифрової трансформації України