Карта сайту

Нова програма підтримки для МСП від Українського фонду стартапів в рамках співпраці з GIZ Ukraine!

05.04.2023

Представники малого та середнього бізнесу Харкова та області мають можливість взяти участь у новій грантовій програмі та отримати до 400 000 гривень (еквівалент 10 000 євро) на розвиток власного бізнесу.

Ініціатива реалізується в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яка співфінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ cпільно з Міністерством цифрової трансформації України, українським порталом державних послуг онлайн Дія, українською державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та українським національним проєктом із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Партнером-виконавцем цієї програми є Український фонд стартапів.

Підприємства-учасники повинні здійснювати діяльність за наступними напрямками:

  • постачальники та/або виробники харчової продукції;
  • галузі, які підтримують виробників/постачальників харчової продукції, такі як виробництво промислових холодильників або вентиляційних систем, виробництво машин або обладнання для виробництва продуктів харчування та напоїв.

За результатами відбору 10 переможців даної програми отримають гранти.

Форму заявки на участь можна знайти за цим посиланням: https://usf.com.ua/eu4business/

З деталями та критеріями конкурсу можна ознайомитись за цим посиланням: https://drive.google.com/.../1xpWSEvDFj8FQa94a7bsYxj.../view

Дедлайн подачі заявок: 9 квітня 2023 року до 23:59 включно.

Результати конкурсного відбору будуть оголошені до кінця травня 2023 року.