Карта сайту

Конкурс для бізнес-тренерів в межах програми SURE

18.07.2022

Клуб Ділових Людей Україна та Міжнародний навчальний центр Міжнародної організації праці (ITCILO, Італія) за підтримки програми #EU4Business оголошують конкурс для бізнес-експертів на онлайн навчання за сертифікованою програмою «Стале та стійке підприємство» (SURE) з метою підготувати бізнес до виживання та процвітання під час криз.

Програма SURE спрямована на посилення спроможності бізнесу готуватися, реагувати та адаптуватися до впливу таких небезпечних факторів, як стихійні лиха, конфлікти, пандемії тощо.

Передбачається, що після навчання вже сертифіковані бізнес-експерти візьмуть на себе роль бізнес-тренерів і передаватимуть свої знання українським МСП (малим і середнім підприємствам) з метою підвищення стійкості їхнього бізнесу.

За підсумком програми SURE учасники отримають сертифікат від International Training Centre of the ILO, Italy та зможуть пропонувати програму як послугу для МСП в Україні.

Навчання та відпрацювання набутих знань на базі реального бізнесу з метою його адаптації до умов війни триватиме з 25 липня по листопад 2022 року. Воно охоплюватиме 360+ годин і відбуватиметься у чотири етапи.

Участь є повністю безкоштовною в межах програми EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку федеральну компанію GIZ Ukraine.

Інформаційні партнери заходу – Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.

Для участі у програмі необхідно:

  • Подати заявку до 24 липня 2022 року 23:59 (за часом Києва) – https://bit.ly/3Pq4mOd
  • Надіслати своє резюме на імейл see@itcilo.org (CV може бути українською або англійською мовами).
  • Пройти коротку онлайн співбесіду. 

Прийняття рішення відбірковою комісією (до 30 бізнес-тренерів).

Оголошення результатів – планово 27 липня 2022.

Більш детальна інформація про програму  за посиланням: https://bc-club.org.ua/events/sure.html