Карта сайту

ТОВ "ОЛКУКІЗ": історія релокації бізнесу

18.07.2022

Компанія: ТОВ "ОЛКУКІЗ", м.Харків

Галузь: виробництво кондитерських виробів

Місце релокації: м.Самбір, Львівська область

ТОВ "ОЛКУКІЗ" займається виробництвом печива. Постачали свою продукцію в усі регіони країни за винятком західного. В Харкові на підприємстві працювало понад 20 співробітників.

«Ми спеціалізуємось на виготовленні відсадного печива, яке має різні форми та смаки. Маємо дві лінії для глазурування печива - чорною та білою глазур‘ю», - розповіла фінансовий керівник компанії Інесса Саваріна.

З Харкова компанія переїжджала під вибухи російських бомб. До Самбора релокувались наприкінці квітня. Друзі власника підприємства зі Львівщини допомогли знайти приміщення під виробництво. Перевезли сюди й основних своїх фахівців з родинами, зокрема, технолога, бригадирів, що знаються на якості та специфіці виробництва, головного енергетика. Взяли на роботу також кількох місцевих мешканців. З середини травня запустили виготовлення продукції у Самборі, проте поки що  в значно меншому обсязі, ніж до війни.

«Коли працювали в Харкові, основні клієнти нашої компанії були зі сходу, півдня, півночі країни, але ми зовсім не працювали з дистриб’юторами з західних областей. Тому зараз ми займаємось пошуком клієнтів та налагодженням співробітництва саме в цьому регіоні. Зокрема, вже ведемо перемовини з дистриб’юторами Львівщини, Закарпаття, Волині», - поділилась Інесса Саваріна.