Карта сайту

Підписано Меморандум про співробітництво

12.03.2021
11 березня 2021 року Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку Харкiвської мiської ради та Юридична компанія «Тацій та партнери» підписали Меморандум про співпрацю.
 
 Від компанії «Тацій та партнери» Меморандум підписав Роман Біловус – Керуючий партнер компанії. Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку представляла Вікторія Китайгородська – директор Департаменту.

Серед напрямків співпраці у межах Меморандуму:
  • організація та проведення спільних публічних заходів з актуальних питань ведення бізнесу;
  • надання консультацій суб’єктам малого і середнього підприємництва з юридичних питань на електронних сервісах «Онлайн-консультант» (To be bot) і Менторська допомога (To be), створених Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку спільно з Молодіжною радою при Харківському міського голові. 
За словами Вікторії Китайгородської, уже сьогодні кожен підприємець може отримати на зазначених сервісах фахові консультації в напрямках пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, маркетингу, тощо, відвідавши сайт «Підприємництво та споживчий ринок міста Харкова» (ppr.kharkov.ua).
 
«В рамках підписання Меморандуму ми наповнимо сервіси новими послугами, затребуваними серед підприємців, здійснюватиметься якісний юридичний супровід, надаватимуться юридичні послуги та консультації експертів,» – підкреслив Роман Біловус.