Карта сайту

Відбудеться Форум «SMART BUILDING»

10.03.2021

24-25 березня 2021 року у м.Київ відбудеться один з найбільших щорічних  Форумів – «SMART BUILDING». Це міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові українські досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності і  smart-рішень для створення  «Розумного міста».

Форум ставить за мету створення майданчику для діалогу влади, бізнесу, представників муніципалітетів та комунальної сфери, будівельних компаній та ОСББ.

В рамках Форуму «SMART BUILDING» буде також проведено виставки «Комунальна Інфраструктура» та «Будівництво і Архітектура».

Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій.

Відвідати захід зможуть всі бажаючі – від споживачів до технічних директорів крупних компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міських адміністрацій.

Вхід до виставочної зони – безкоштовний. 
Вхід до зони конференції – за придбаними квитками або реєстрацією.

Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за контактами +380955234893/ukraine.eclub@gmail.com або на сайті: https://smart-building.monet.kiev.ua/