Карта сайту

У Харкові сформували робочу групу по «Бюджету участі»

06.04.2018

На міську цільову програму «Громадський бюджет (бюджет участі) Харкова» в 2018 році в міському бюджеті передбачена сума в 50 мільйонів гривень. На проекти, які будуть подавати фізичні особи, планується направити 60%, решта 40% – на проекти громадських організацій. Подавати свої проекти можуть всі бажаючі, але обов'язкова умова – харківська прописка. На даний момент вже сформована робоча група, яка буде аналізувати проекти, що подаються і відправляти їх на доопрацювання. Впливу на голосування або визначення кращих проектів у робочої групи немає.

Подати проект можна на сайті міських ініціатив «ПОРТАЛ ХАРКІВ'ЯНИНА» (https://portal.city.kharkov.ua/). Вони повинні відноситися до компетенції органів місцевого самоврядування і не дублювати існуючі. Визначення переможців відбуватиметься шляхом голосування зареєстрованих користувачів на сайті міських ініціатив.

Варто відзначити, що Харків – найбільше місто в Україні, яке змогло впровадити «Бюджет участі» і для громадських організацій. В інших містах проекти можуть подавати виключно фізичні та юридичні особи. Нагадаємо, що ідею щодо реалізації в місті «Бюджету участі» запропонували в Молодіжній раді при Харківському міському голові.