Карта сайту

У Регіональному центрі можна отримати консультацію щодо участі в житлових програмах

03.08.2018

У Регіональному центрі послуг на проспекті Тракторобудівників, 144 два рази на місяць проводять консультації фахівці Департаменту економіки та комунального майна. Вони надають інформацію щодо участі в міських житлових програмах молодіжного кредитування та доступного житла, – повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

«Концепція підбору послуг в Регіональному центрі відображає повний спектр життєвих ситуацій. Існує унікальна можливість отримання сервісу для молодих сімей. Тут можна подати документи для реєстрації шлюбу, для реєстрації дитини в органах реєстрації актів цивільного стану, для реєстрації місця проживання дитини. Також можна подати документи для отримання ідентифікаційного коду і стати на квартирний облік. З огляду на актуальність питань для молодих сімей в плані придбання житла, спільно з Департаментом економіки та комунального майна ми організували прийом заявників і проводимо консультації з питань пільгового житлового кредитування», – підкреслила директор Вікторія Китайгородська.

Програма молодіжного кредитування є найпопулярнішою в місті. Умови програми вигідні: кредит дається терміном на тридцять років, на одного члена сім'ї виділяється двадцять один квадратний метр плюс двадцять квадратних метрів загальної площі. Розбиваючи оплату по кредиту на тридцять років, підкреслили в Департаменті економіки та комунального майна, людина платить суму менше, ніж за орендовану квартиру.

«Кредит для одиноких молодих громадян і сімейних пар, у яких ще немає дітей, дається під 3% річних. Якщо в сім'ї є дитина, то кредит безвідсотковий. Якщо двоє діток, то безвідсотковий кредит і мінус 25% тіла кредиту. Якщо троє і більше дітей, то мінус 50% тіла кредиту», – розповіла головний спеціаліст-економіст Оксана Гунбіна.

У програмі також можуть взяти участь вимушені переселенці, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, співробітники бюджетних установ, учасники АТО. Обов'язкова умова – потрібно перебувати на квартирному обліку. Докладні консультації проводяться кожен перший і третій четвер місяця з 14:00 до 16:00.