Карта сайта

Дистанційні он-лайн послуги з перекладу (інтерпретації)

19.02.2021

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 79540000-1 Послуги з усного перекладу (Дистанційні он-лайн послуги з перекладу (інтерпретації)).

Закупівля здійснюється з метою виконання наданих повноважень щодо надання адміністративних послуг згідно із законами України від 06.09.2012 № 5203 - VI «Про адміністративні послуги» (далі – Закон) та від 10.12.2015 № 888 - VIІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

Закупівля здійснюється з метою створення можливості для осіб з порушеннями органів слуху та мовлення здійснення вільного спілкування з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів (надалі - ЦНАП) під час надання ними адміністративних послуг суб’єктам звернень, з використанням дистанційного он-лайн перекладу жестовою мовою за допомогою обладнання та спеціалізованого програмного забезпечення, призначеного виключно для перекладу жестовою мовою із використанням відео зв’язку.

Суб’єкт звернення - фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг (стаття 1 Закону). 

Адміністратор - це посадова особа органу, який прийняв рішення про утворення центру надання адміністративних послуг, яка надає адміністративні послуги або організовує їх надання шляхом взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг (стаття 13 Закону).

У розумінні послуги, що є предметом даної закупівлі, Суб’єкт звернення - фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг, та є особою з інвалідністю з вадами слуху.
Технічне завдання, якісні, кількісні характеристики до предмету закупівлі та детальні вимоги щодо послуги, що закуповується, викладені у ДОДАТКУ 4 до тендерної документації та обумовлені специфікою дистанційного он-лайн перекладу жестової мови професійними перекладачами та спеціалізованого програмного забезпечення, яке призначене виключно для спілкування з особами з порушеннями слуху.

Завдяки реалізації послуги, що є предметом закупівлі, буде забезпечено належну комунікацію адміністраторів з суб’єктами звернень, які є особами з інвалідністю з вадами слуху, при наданні адміністративних послуг, а також створено комфортні умови спілкування зазначеної категорії суб’єктів звернення.

Очікувана вартість закупівлі складається середньостатистичних показників витрат щодо технічного супроводу обладнання з інстальованим програмним забезпеченням та програмного забезпечення для здійснення перекладу, забезпечення доступу до інтернету на обладнанні з інстальованим програмним забезпеченням, враховуючи умови закупівлі згідно вимог замовника, в тому числі з урахуванням технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі, всіх умов виконання договору про закупівлю.

Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-12-005110-a