Карта сайта

Робочі станції для оформлення та видачі посвідчення водія і державної реєстрації транспортних засобів

10.06.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робочі станції для оформлення та видачі посвідчення водія і державної реєстрації транспортних засобів).

Закупівля здійснюється з метою розширення мережі місць  надання адміністративних послуг суб’єктам звернень стосовно оформлення та видачі посвідчення водія і державної реєстрації транспортних засобів адміністраторами Управління адміністративних послуг Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради. 

Технічні вимоги, якісні, кількісні характеристики щодо предмету закупівлі та специфікація товару, що закуповується, визначено з урахуванням узгодженого рішення про співпрацю у сфері  надання адміністративних послуг між Регіональним сервісним центром МВС в Харківській області  та Харківською міською радою та викладені у ДОДАТКУ 4 до тендерної документації. 

Очікувана вартість предмету закупівлі визначена відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами) шляхом аналізу ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації щодо цін, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі в електронній системі закупівель "Prozorro"). 

Розмір бюджетних асигнувань визначено відповідно до затвердженого кошторису Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку на 2021 рік.

Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням:  https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-06-08-005889-c