Карта сайту

Послуги служби коротких повідомлень (СМС) через телекомунікаційні мережі

04.12.2023

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення

Закупівля послуг служби коротких повідомлень (СМС) через телекомунікаційні мережі (ДК 021:2015 код 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних) здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).

Закупівля здійснюється з метою виконання повноважень щодо надання адміністративних послуг згідно із законами України від 06.09.2012 № 5203 - VI «Про адміністративні послуги» (далі – Закон) та від 10.12.2015 № 888 - VIІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

Відповідно до частини 4 статті 13 Закону, основними завданнями адміністратора є, зокрема, але не виключно, забезпечення направлення повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.

Технічне завдання, якісні, кількісні характеристики до предмету закупівлі та детальні вимоги щодо послуги, що закуповується, викладені у ДОДАТКУ 3 до тендерної документації та обумовлені специфікою закупівлі послуги направлення смс через телекомунікаційні мережі, враховуючи особливості функціонування комп’ютерної програми внутрішнього документообігу.

Комп’ютерна програма внутрішнього документообігу охоплює всіх учасників процесу надання – отримання адміністративних послуг та передбачає автоматичне відправлення смс-повідомлень щодо результату адміністративних послуг.

Завдяки реалізації послуги, що є предметом закупівлі, буде забезпечено інформування та охоплення всіх категорій суб’єктів звернення щодо результату адміністративних послуг.

Очікувана вартість закупівлі розрахована відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

Розмір бюджетного призначення становить 66 000,00 грн. відповідно до кошторису на 2024 рік.

Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням:

https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2023-12-01-004550-b