Карта сайту

Послуги з адміністрування програмного забезпечення, підтримки та функціонування Веб-порталів «Центру надання адміністративних послуг м. Харкова (dozvil.kh.ua)» та «Регіонального центру послуг (rcp.kh.ua)»

03.01.2024

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 року «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 72250000-2 Послуги, пов’язані з системою та підтримкою (Послуги з адміністрування програмного забезпечення, підтримки та функціонування Веб-порталів «Центру надання адміністративних послуг м. Харкова (dozvil.kh.ua)» та «Регіонального центру послуг (rcp.kh.ua)») з ФОП Демченко Д. Б. з метою забезпечення належної доступності адміністративних послуг суб’єктам звернень, організації доступу суб’єктів звернення до інформації про адміністративні послуги, зокрема, з використанням мережі Інтернет.

Очікувана вартість предмету закупівлі визначена відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами), виходячи з кошторисного розрахунку вартості послуг з адміністрування програмного забезпечення та підтримки функціонування веб-порталів.

Розмір бюджетного призначення - відповідно до кошторису на 2024 рік.


Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2024-01-02-001384-b