Карта сайту

Міжнародна конференція «Вишеградська четвірка та Україна: об'єднуємо зусилля для розвитку міст»

18.08.2017

22 серпня в Харкові в рамках святкування Дня міста відбудеться Міжнародна конференція «Вишеградська четвірка та Україна: об'єднуємо зусилля для розвитку міст».

В заході візьмуть участь представники міст-побратимів і партнерів Харкова з країн Вишеградської четвірки ‒ Угорщини, Польщі, Словаччини та Чехії, а також представники Ізраїлю, які приїдуть на святкування Дня міста Конференція пройде за підтримки посольств і консульств цих країн.

В рамках конференції відбудеться пленарне засідання та круглі столи за темами: «Інституційне партнерство: Місто-Університет-Бізнес як ключовий інструмент розвитку міст», «Створення міської інфраструктури як інструменту залучення в міста молодих висококваліфікованих кадрів», а також «Роль місцевої молоді у розбудові громадянського суспільства».

В ході круглих столів учасники конференції обговорять, зокрема, питання працевлаштування випускників та підтримки студентських стартапів, механізми і систему взаємодії молоді з міською владою, а також формування загальної концепції розвитку міської інфраструктури.

На засіданнях будуть представлені інноваційні рішення за заявленими темами, які реалізуються в містах-побратимах і партнерах Харкова: Дебрецені (Угорщина), Любліні та Катовіце (Польща), Банській Бистриці (Словаччина), Брно (Чехія). Зокрема, делегація від міста Дебрецен поділиться досвідом у створенні підприємства «Міський центр розвитку Дебрецена», а представники міста Люблін розкажуть про інструменти залучення в місто іноземних студентів.

Конференція пройде в готелі «Прем'єр Палас Харків Готель»
(пр. Незалежності, 2), 2-й поверх, Бальний зал.

Початок заходу – 10:00.