Карта сайту

Ноутбуки та комп'ютери з програмним забезпеченням у складі

20.10.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбуки та комп’ютери з програмним забезпеченням у складі).

Закупівля здійснюється з метою забезпечення технічних умов для безперебійного функціонування комп’ютерного обладнання, підвищення гарантованого рівня безперебійної роботи комп’ютерної техніки та, як результат, підвищення якості виконання наданих повноважень, зокрема у сфері адміністративних послуг. 

Технічні вимоги, якісні, кількісні характеристики щодо предмету закупівлі та специфікація товару, що закуповується, визначено з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та викладені у ДОДАТКУ 4 до тендерної документації. 

Очікувана вартість предмету закупівлі визначена відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами) шляхом аналізу ринку, а саме загальнодоступної інформації щодо цін та асортименту товарів, робіт і послуг, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro".

Розмір бюджетних асигнувань визначено відповідно до затвердженого кошторису Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку на 2021 рік.

Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-13-005522-c