Карта сайту

ТДВ «СК «Мотор-Гарант»

25.07.2017

ТДВ «СК « Мотор-Гарант» засноване в м Запоріжжі 5 вересня 2000 р. Має представництва в м.Харків, м.Волочиськ і в м.Енергодар.

За 16 років роботи СК «Мотор-Гарант» неодноразово ставала переможцем в тендерах по медичному, транспортному, майнового і другим видами страхування. За цей час страхова компанія досягла вагомих успіхів – за деякими показниками діяльності входить в першу десятку провідних страховиків України.

Згідно з даними Всеукраїнський видання «Insurance Top» до 2016 року страхова компанія «Мотор-Гарант» – № 1 за сумою страхових платежів по добровільних медичного страхування в Запорізький регіоні.

Сьогодні впроваджуються інноваційні страхові продукти, удосконалюється робота з клієнтами і освоюється ринок як Запорізькій області, так і України в цілому.

Компанія співпрацює з підприємствами з різних сфер діяльності, форм власності, в тому числі з банками і туристичних фірмами. У компанії обслуговуються десятки тисяч людей України.

ТДВ «СК « Мотор-Гарант» – надійна, стабільна і активно розвивається страхова компанія. Ми пишаємося тим довірою, які виявляли і виявляють до нас протягом тривалого часу наші клієнти та партнери – це наше найголовніше досягнення.

Місія Компанії

Місія страхової компанії «Мотор-Гарант» – забезпечення надійного страхового захисту в будь-якій життєвій ситуації.

Серед усіх досягнень, найбільше ми пишаємося довірою наших клієнтів і партнерів, а також бездоганною діловою репутацією, які досягнуті завдяки таким принципам роботи нашої компанії:

  • Чесність, відкритість, обов'язковість;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Захист інтересів Клієнта;

Підсумки нашої роботи підтвердив наші цінності.

Турбота про постійне підвищення рівня професіоналізму всіх співробітників, розкриття і реалізація потенціалу кожного – ось основні постулати внутрішньої політики компанії.

Ми постійно працюємо над збільшенням кількості страхових продуктів і якості лінійки страхових послуг. Це дозволяє нашим клієнтам мінімізувати ризики і економити власні кошти, впевнено планувати майбутнє.

Харківське представництво Товариства з додатковою відповідальністю «СТРАХОВА КОМПАНІЯ« МОТОР-ГАРАНТ».

61023, м. Харків, вул. Сумська, буд. 132

тел.: +38 (0572) 58-54-46

Режим роботи:

Пн-пт: 8.00-17.00. Обід: 12.00-13.00

Вихідні: субота, неділя.

Джерело: веб-сайт http://motor-garant.com.ua