Карта сайту

Послуги з підвищення безпеки використання програмного забезпечення та систем Веб-порталів Центру надання адміністративних послуг м. Харкова (dozvil.kh.ua) та Регіонального центру послуг (rcp.kh.ua)

21.11.2023

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля послуг з підвищення безпеки використання програмного забезпечення та систем Веб-порталів Центру надання адміністративних послуг м. Харкова (dozvil.kh.ua) та Регіонального центру послуг (rcp.kh.ua)відповідно до ДК 021:2015:72250000-2: Послуги, пов’язані із системами та підтримкою на підставі абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 № 1178, а саме необхідність захисту права інтелектуальної власності.

Очікувана вартість предмету закупівлі сформована виходячи з кошторисного розрахунку вартості послуг з підвищення безпеки використання програмного забезпечення та систем Веб-порталів Центру надання адміністративних послуг м. Харкова (dozvil.kh.ua) та Регіонального центру послуг (rcp.kh.ua).

Розмір бюджетного призначення відповідно до кошторису на 2023 рік

Обґрунтування, інформація та договір про закупівлю опубліковані доступні за посиланням:

 


https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-11-14-010472-a