Карта сайту

Послуги кол-центру

06.12.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру).

Замовник здійснює закупівлю для забезпечення безперебійної роботи Управління адміністративних послуг Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, яке розташоване за адресою: м. Харків, Гімназійна набережна, будинок 26, та забезпечення населення можливістю отримати інформацію про адміністративні послуги та порядок їх надання.

Послуги кол-центру - це послуги інформаційного та консультаційного характеру щодо переліку адміністративних послуг та порядку їх надання, роботи Управління адміністративних послуг Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, які надаються Учасником шляхом обробки вхідних звернень від абонентів, що надходять через засоби телекомунікації (надання відповідей на звернення абонентів за участю операторів кол-центру). А саме, надання відповідей на звернення абонентів за участю операторів кол-центру, в тому числі з використанням автоматизованих систем керування чергами, автовідповідачів та переведенням звернення абонента на відповідних фахівців з відкриттям статусу опрацювання звернення, надання Замовнику інформації за змістом звернень та статистичної інформації щодо звернень, та якості їх обробки.

Замовник, відповідно до наданих повноважень, забезпечує організацію надання адміністративних послуг згідно із законами України від 06.09.2012 № 5203 - VI «Про адміністративні послуги» (далі – Закон) та від 10.12.2015 № 888 - VIІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

Перелік адміністративних послуг, які надаються органами виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг, визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Перелік адміністративних послуг, які надаються безпосередньо через Центр надання адміністративних послуг м. Харкова та його територіальні підрозділи затверджено розпорядженням Харківського міського голови від 10.08.2020 № 159 «Про затвердження переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Харкова та його територіальні підрозділи».

На даний час, через відділи надання адміністративних послуг Управління адміністративних послуг Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради (надалі - структурні підрозділи Департаменту) надається близько 217 адміністративних послуг. Перелік послуг протягом року може бути збільшено, при внесенні змін до чинного законодавства України.

Пунктом 1 статті 6 Закону визначено, що суб’єкти звернення мають право на безоплатне отримання інформації про адміністративні послуги та порядок їх надання, що забезпечується шляхом, зокрема, функціонування телефонної довідки.

Технічні вимоги, якісні, кількісні характеристики щодо предмету закупівлі та специфікація послуги, що закуповується, визначено з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та викладені у ДОДАТКУ 4 до тендерної документації.

Очікувана вартість предмету закупівлі визначена відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами) шляхом аналізу ринку, а саме загальнодоступної інформації щодо цін та асортименту товарів, робіт і послуг, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro").

Закупівля здійснюється на очікувану вартість (до затвердження бюджету на 2022 рік в установленому порядку).

Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-12-02-012162-c