Карта сайту

Послуги з адміністрування програмного забезпечення та підтримки функціонування веб-порталів

24.12.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 72250000-2 Послуги, пов’язані з системою та підтримкою (Послуги з адміністрування програмного забезпечення та підтримки функціонування веб-порталів) із застосуванням переговорної процедури з ФОП Демченко Д. Б. для організації роботи Веб-порталів «Центр надання адміністративних послуг м. Харкова (dozvil.kh.ua)» та «Регіональний центр послуг (rcp.kh.ua)» з метою забезпечення належної доступності адміністративних послуг суб’єктам звернень, організації доступу суб’єктів звернення до інформації про адміністративні послуги, зокрема, з використанням мережі Інтернет.

Очікувана вартість предмету закупівлі сформована виходячи з кошторисного розрахунку  вартості послуг з адміністрування програмного забезпечення та підтримки функціонування веб-порталів.

Закупівля здійснюється на очікувану вартість (до затвердження бюджету на 2022 рік в установленому порядку).

Обґрунтування, інформація та повідомлення про намір укласти договір щодо закупівлі опубліковані та доступні за посиланням:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-12-17-006210-b