Карта сайту

Послуги з адміністрування та підтримки програмного забезпечення системи керування електронною чергою

23.12.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 72250000-2 Послуги, пов’язані з системою та підтримкою (Послуги з адміністрування та підтримки програмного забезпечення системи керування електронною чергою) із застосуванням переговорної процедури з ТОВ «КЮЛОДЖІК» з метою забезпечення функціонування обладнання системи керування електронною чергою, яке встановлено в Управлінні адміністративних послуг та його відділах (Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП)).

Закупівля послуги з адміністрування та підтримки програмного забезпечення системи керування електронною чергою сприятиме підвищенню рівня надання адміністративних послуг Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради.

Очікувана вартість предмету закупівлі сформована на підставі отриманої  пропозиції ТОВ «КЮЛОДЖІК», виходячи з кошторисного розрахунку середньомісячної вартості послуг з адміністрування та підтримки програмного забезпечення системи керування електронною чергою.

Закупівля здійснюється на очікувану вартість (до затвердження бюджету на 2022 рік в установленому порядку).

Обґрунтування, інформація та повідомлення про намір укласти договір щодо закупівлі опубліковані та доступні за посиланням:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-12-16-007710-b