Карта сайту

Послуги з ремонту та технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з технічного обслуговування та спостерігання за системами протипожежного захисту).

29.11.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту та технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з технічного обслуговування та спостерігання за системами протипожежного захисту).

Закупівля здійснюється з метою забезпечення безперебійної роботи системи протипожежного захисту адміністративних приміщень (надалі – об’єкти), в яких розміщені структурні підрозділи Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради.

Учасник повинен провадити свою господарську діяльність у сфері надання послуг з технічного обслуговування систем пожежогасіння, систем пожежної сигналізації та оповіщування про пожежу, спостерігання за пожежною автоматикою об’єктів у відповідності до нормативно-правових актів чинного законодавства України.

Технічні вимоги, якісні, кількісні характеристики щодо предмету закупівлі та специфікація товару, що закуповується, визначено з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та викладені у ДОДАТКУ 4 до тендерної документації та обумовлені вимогами до експлуатації обладнання, обслуговування якого є предметом закупівлі. 

Очікувана вартість предмету закупівлі визначена відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами) шляхом аналізу ринку, а саме загальнодоступної інформації щодо цін та асортименту товарів, робіт і послуг, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro".

Закупівля здійснюється на очікувану вартість (до затвердження бюджету на 2022 рік в установленому порядку)

Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-11-26-006494-b