Карта сайту

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту обладнання системи керування електронною чергою

23.12.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту обладнання системи керування електронною чергою) із застосуванням переговорної процедури з ТОВ «КЮЛОДЖІК» з метою забезпечення безперебійного функціонування обладнання системи керування електронною чергою, яке встановлено в Управлінні адміністративних послуг та його відділах (Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП)) та, як слідство, підтримання високого рівня якості надання адміністративних послуг Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради.

Очікувана вартість предмету закупівлі сформована, виходячи з кошторисного розрахунку вартості послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту обладнання системи керування електронною чергою.

Закупівля здійснюється на очікувану вартість (до затвердження бюджету на 2022 рік в установленому порядку).

Обґрунтування, інформація та повідомлення про намір укласти договір щодо закупівлі опубліковані та доступні за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-12-16-008895-b