Карта сайту

Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання (Технічне обслуговування та поточний ремонт обладнання телекомунікаційної інфраструктури)

29.11.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання (Технічне обслуговування та поточний ремонт обладнання телекомунікаційної інфраструктури).

Замовник здійснює закупівлю для забезпечення безперебійної роботи телекомунікаційної системи, зокрема, але не виключно, обладнання телекомунікаційної інфраструктури у структурних підрозділах Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради.

Технічні вимоги, якісні, кількісні характеристики щодо предмету закупівлі та специфікація товару, що закуповується, визначено з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та викладені у ДОДАТКУ 4 до тендерної документації та обумовлені вимогами до експлуатації обладнання, обслуговування якого є предметом закупівлі. 

Деталізація технічного завдання до предмету закупівлі обумовлена багатофункціональністю системи телекомунікаційної інфраструктури, складністю та специфікою обладнання у структурних підрозділах Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, зокрема у відділах надання адміністративних послуг.

Очікувана вартість закупівлі складається з суми вартості складових переліку послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту обладнання телекомунікаційної інфраструктури, що є предметом закупівлі, включаючи всі супутні витрати для забезпечення надання якісної послуги: в разі проведення поточного ремонту обладнання та/або його складових - демонтаж і монтаж обладнання, придбання комплектуючих, витратних матеріалів, запчастин, а також транспортні та інші послуги, необхідні під час надання послуги, що є предметом закупівлі. 

Закупівля здійснюється на очікувану вартість (до затвердження бюджету на 2022 рік в установленому порядку)

Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-11-26-002719-b