Карта сайту

Рада бізнес-омбудсмена

У грудні 2014 року країна зробила важливий крок на шляху до покращення умов ведення бізнесу – вперше за історію незалежної України було започатковано Раду бізнес-омбудсмена (далі ‒ РБО).

На посаду бізнес-омбудсмена Урядом України було призначено Альгірдаса Шемета литовського економіста. 

Завдання бізнес-омбудсмена – сприяти боротьбі з корупцією та підвищенню інвестиційної привабливості України, а також забезпечити більшу прозорість ведення бізнесу. 

РБО є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, утвореним з метою сприяння прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також суб’єктів підприємництва, що перебувають у сфері їх управління, запобігання корупційним діянням та іншим порушенням законних інтересів суб’єктів підприємництва. Нова установа покликана забезпечити прозоре ведення бізнесу в Україні.
РБО фінансується через мультидонорський рахунок ЄБРР, відкритий у 2014 році задля створення сприятливих умов ведення бізнесу для українських підприємців.

Донорами є: Великобританія, Данія, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція та Японія.

До складу РБО входять бізнес-омбудсмен, два його заступники та працівники, яких РБО може, згідно з існуючими потребами, наймати на роботу, у відповідності до Регламенту. Команда РБО складається з 

23 фахівців із західною освітою та професійним досвідом у юриспруденції, стратегічному управлінні, економіці, аудиті та управлінні ризиками.

Однією з ключових цілей РБО є забезпечення ефективної системної комунікації бізнесу з владою, органами державної влади та місцевого самоврядування, а також підприємствами, які перебувають у державній власності або підпорядковані державним органам.

Офіційний сайт: https://boi.org.ua

Район

Метро

Виберіть інший параметр пошуку