Карта сайту

Відбувся круглий стіл на тему: «Молодіжне підприємництво: реалії та проблеми»

22.09.2017

21.09.2017 Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради спільно з науково-дослідним центром «Економічні проблеми розвитку підприємництва в Україні» ХДУХТ під егідою Академії економічних наук України, в межах реалізації Програми підтримки розвитку підприємництва у м.Харкові на 2012-2017 роки, проведено круглий стіл на тему «Молодіжне підприємництво: реалії та проблеми».

Учасники круглого столу обговорювали реалії працевлаштування та ряд проблем, що мають вплив на важливі аспекти життєдіяльності молодого покоління. 

Представники Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, професорсько-викладацький склад ХДУХТ, фахівці-практики, науковці, аспіранти та студенти одностайно погодились з тим, що для українських реалій важливою є підтримка та розвиток молодіжного підприємництва, як з боку державних органів управління, так і міжнародних та громадських організацій, що буде виступати запорукою підвищення рівня зайнятості серед молоді та створення нових малих підприємств і додаткових робочих місць. 

Учасники круглого столу жваво дискутували з приводу наявності сьогодні великої кількості можливостей. Це і фріланс, безвіз, волонтерство… Із доповідей студентів зрозуміло, що фрілансерам, так само, як і представникам іншої професії, платять тільки за ділові якості і вміння. Тому спочатку треба присвятити чимало часу на самостійне навчання та підвищення рівня свого професіоналізму, щоб у майбутньому вас гідно оцінили. Представлений власний досвід студентів роботи у фрілансі показав необхідність постійно вчитися чомусь новому і більш затребуваному. Отже висновком з загального обговорення стало таке: починайте з малого і поступово набирайтеся підприємницького досвіду, але не тільки в одній сфері – освоюйте й інші напрямки. Умінь і знань багато не буває!