Карта сайту

Робочі станції для оформлення та видачі паспортів громадян України для виїзду за кордон та паспортів громадян України у формі картки

01.06.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робочі станції для оформлення та видачі паспортів громадян України для виїзду за кордон та паспортів громадян України у формі картки).

Закупівля здійснюється з метою розширення мережі місць  надання адміністративних послуг суб’єктам звернень стосовно оформлення та видачі паспортів громадян України для виїзду за кордон та паспортів громадян України у формі картки адміністраторами Управління адміністративних послуг Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради. 

Технічні вимоги, якісні, кількісні характеристики щодо предмету закупівлі та специфікація товару, що закуповується, визначено з урахуванням РЕГЛАМЕНТУ технічної взаємодії між Державною міграційною службою України та Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради щодо прийняття у Центрі надання адміністративних послуг  м. Харкова та його територіальних підрозділах заяв-анкет для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон та викладені у ДОДАТКУ 4 до тендерної документації. 

Очікувана вартість предмету закупівлі визначена відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами) шляхом аналізу ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації щодо цін, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі в електронній системі закупівель "Prozorro"). 

Розмір бюджетних асигнувань визначено відповідно до затвердженого кошторису Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку на 2021 рік.

Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-31-008807-b