Карта сайту

Технічне обслуговування та поточний ремонт сантехнічного обладнання

03.02.2021

Закупівля відповідно до ДК 021:2015 код 50760000-0 Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень (Технічне обслуговування та поточний ремонт сантехнічного обладнання).

Закупівля здійснюється для забезпечення безперебійної роботи адміністративних будівель та приміщень, що знаходяться на балансі Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради.

Технічне завдання, якісні, кількісні характеристики до предмету закупівлі та детальні вимоги щодо послуги, що закуповується, викладені у ДОДАТКУ 4 до тендерної документації та обумовлені вимогами до експлуатації сантехнічного обладнання. 

Деталізація технічного завдання до предмету закупівлі обумовлена багатофункціональністю та складністю будівель, специфікою діяльності структурних підрозділів Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, а саме Управління адміністративних послуг, Регіонального відділу послуг, та великою кількістю відвідувачів (тільки в Регіональному відділі послуг щодня кількість відвідувачів складає до 3 тисяч осіб).

Очікувана вартість закупівлі складається з суми вартості складових переліку послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту сантехнічного обладнання, включаючи всі супутні витрати для забезпечення надання якісної послуги: в разі проведення поточного ремонту обладнання та/або його складових - демонтаж і монтаж обладнання, придбання комплектуючих, витратних матеріалів, запчастин, а також транспортні та інші послуги, необхідні під час надання послуги, що є предметом закупівлі. 

Інформація щодо закупівлі опублікована та доступна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-29-001773-c