Карта сайту

У Харкові пройде семінар «Впровадження системи НАССР, як складової частини побудови системи безпеки та якості харчових продуктів»

18.06.2019

19 червня 2019 року у Харкові пройде семінар «Впровадження системи НАССР, як складової частини побудови системи безпеки та якості харчових продуктів».

Семінар проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна ‒ ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

До участі у семінарі запрошуються представники суб’єктів господарювання, зокрема ‒ представники торгових мереж, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, їдалень), виробники продуктів харчування та інші.

Захід відбудеться 19 червня 2019 року з 10-00 до 13-00 в Конференц-залі Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації за адресою: м. Харків, Держпром,7-й під’їзд, 4 поверх.

Реєстрація на семінар за посиланням: https://forms.gle/HpHfgQAE8Mz7u4Pe9