Карта сайту

У Києві пройде Перший RAU Investment Forum 2019

11.06.2019
18 червня 2019 року у Києві пройде Перший RAU Investment Forum 2019 ‒ спеціалізований міжнародний форум для інвесторів у рітейл і торгівельну нерухомість.
 
Захід буде проходити протягом одного дня й об’єднає більше 10 топ-спікерів (аналітиків і ключових гравців сфери рітейлу та девелопменту) й понад 300 учасників з України та зарубіжжя. Експерти поділяться своїм досвідом та успішними кейсами як залучити іноземні інвестиції, оцінять стан торгової нерухомості в Україні зараз й обговорять перспективи розвитку надалі. У плані форуму: ділова програма, презентація об’єктів торговельної нерухомості, бізнес-ланч, фуршет, знайомство з інвесторами.
 
Участь у форумі надасть можливість налагодити ділові відносини з інвесторами.
 
Актуальні теми, що будуть розглянуті під час заходу:
  • аналітика та динаміка ринку нерухомості;
  • нові обличчя торговельної нерухомості України (об’єкти торговельної нерухомості України, їх вплив на ринок, економіку та інфраструктуру міст);
  • інвестиції в бізнес. За яких умов внутрішні та зовнішні інвестори вкладатимуть в український бізнес.
Серед перших експертів, які беруть участь у форумі: Віталій Кличко (Київський міський голова), Андрій Козін (керуючий партнер Focus Estate Fund), Ігор Мазепа (інвестиційний банкір, генеральний директор і засновник Concorde Capital), Томаш Фіала (генеральний директор Dragon Capital), Олександр Носаченко (керуючий директор Colliers International (Україна)), Руслан Шостак (співвласник і генеральний директор компаній РУШ (TM EVA) і Омега (TM Varus)), Василь Хмельницький (засновник UFuture Investment Group) і Максим Гаврюшин (комерційний директор Budhouse group, голова Міжнародної ради торгівельних центрів ICSC в Україні).
 
Тож аби налагодити ділові контакти ‒ до участі у форумі запрошуються представники  великого, середнього та малого бізнесу Харкова.  
 
RAU Investment Forum 2019 відбудеться 18 червня в Мистецькому арсеналі за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 10-12. Відкриття реєстрації о 9:00, початок ділової програми о 10:00. 
 
Контакти для реєстрації на захід:
Олеся Тетянюха
Senior PR manager
+380635901157