Карта сайту

У сквері на майдані Свободи відбудеться ярмарок

19.08.2017

У Дні святкування 74-ї річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників, Дня міста, Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці незалежності України, у сквері біля майдану Свободи 21.08.2017 розпочне роботу традиційний ярмарок товарів народного споживання. 

У ярмарку візьмуть участь більше 50 учасників, які представлять на продаж товари легкої промисловості, квіти, саджанці дерев та кущів, насіння, добрива, кімнатні рослини, аксесуари для складання та прикрашання букетів та багато іншого.

Крім того, у ярмарковому заході приймуть участь кращі пасічники міста Харкова та Харківської області. 

Свої роботи презентують представники клубів лялькарів, вишивання, плетіння з бісеру.

Також, буде представлена сувенірна продукція та інші товари. 

Кожного року у виставці беруть участь квіткарі-любителі, які виростили у себе вдома, частіше на підвіконнях та балконах, невеличку кількість рослин, що вражають розмаїттям і яскравістю. Для них зазначена виставка не тільки можливість показати і продати вирощені квіти, а й можливість обмінятись досвідом, отримати нову інформацію й набути знань та вмінь.

Тому виставку вважають своєрідним клубом, який раз на рік об’єднує всіх виробників різноманітної продукції  міста Харкова, Харківської області та інших міст і областей України.

У виставці, крім учасників з Харкова та Харківської області, візьмуть участь підприємці з Івано-Франківська, Сум, Запоріжжя, гості з Індії.

Сподіваємось, що кожний відвідувач знайде щось цікаве та корисне для свого дому чи саду.

Виставка продовжиться до 27серпня.