Карта сайту

Відбувся круглий стіл на тему «Перспективи взаємодії міської влади, бізнесу та освіти в умовах євроінтеграції»

28.02.2017

28.02.2017 Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради спільно з науково-дослідним центром «Економічні проблеми розвитку підприємництва в Україні» ХДУХТ під егідою Академії економічних наук України, в межах реалізації Програми підтримки розвитку підприємництва у м. Харкові на 2012-2017 роки, проведено круглий стіл на тему «Перспективи взаємодії міської влади, бізнесу та освіти в умовах євроінтеграції.

В обговоренні брали участь представники Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, громадських об’єднань, підприємці, професорсько-викладацький склад ХДУХТ, аспіранти, студенти.

Учасники круглого столу обговорили перспективи співпраці міської влади, представників бізнесу та науково-дослідного центру ХДУХТ «Економічні проблеми розвитку підприємництва в Україні» у рамках Програми підтримки розвитку підприємництва у м. Харкові. Планується продовжити роботу щодо забезпечення постійного взаємозв’язку з підприємницькою громадськістю міста через проведення навчальних та навчально-методичних семінарів, громадські обговорення, круглі столи та інші заходи з представниками органів влади, громадських об’єднань, підприємців та викладачами, аспірантами і студентами Університету щодо актуальних питань ведення бізнесу.

Окрему увагу приділено інформації щодо можливостей отримання грантової підтримки від Європейських та світових грантових фондів на розвиток взаємодії бізнес-спільноти, міської влади та університетів. Було підкреслено, що такі ініціативи та форми активної взаємодії допомагають побороти суттєві протиріччя необхідного поєднання бізнес-влада-університет, сприяють поліпшенню співробітництва з метою розвитку та підвищення ефективності діяльності малого та середнього підприємництва м. Харкова, стануть у нагоді для реалізації міжнародних проектів за участю місцевих суб’єктів потрійного партнерства.